+37069800058

Praktinis užsiėmimas “VEIDO JOGA: būk žavinga ir atsipalaidavusi kiekvieną akimirką!”

Praktinis užsiėmimas “VEIDO JOGA: būk žavinga ir atsipalaidavusi kiekvieną akimirką!”

Praktinis užsiėmimas “VEIDO JOGA: būk žavinga ir atsipalaidavusi kiekvieną akimirką!”

Užsiėmimas vyks 2016 m. gruodžio 7 d. (trečiadienį) nuo 18 iki 19.30 val., “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – Giedrė Bagdonienė

Kviečiame į praktinį Veido jogos trenerės Giedrės Bagdonienės užsiėmimą “VEIDO JOGA: būk žavinga ir atsipalaidavusi kiekvieną akimirką!”

Tiesa ta, kad savo veido nepaslėpsime nei po pūkuotu megztiniu, nei po ilgu sijonu. Ir nesvarbu, kad šiandien atsikėlėme paniurusios nuotaikos, turime kelti galvą aukštyn, parodyti savo akis ir bendrauti su mus supančiu pasauliu. O jei sužinotumėte, kad egzistuoja būdai, kaip natūraliomis priemonėmis galima padėti veidukui atrodyti gražiau ir jauniau, ar rastumėte noro tam skirti savo dėmesio?;)

Ar pastebite, kad dienos reikalai sukuria įtampą ne tik kūne, o ir veide? Gal vakare veidrodyje matote išvargintą ir vis dar susirūpinusį savo atvaizdą? Ar norėtumėte kiekvieną akimirką, kad ir kas vyktų Jūsų gyvenime, atrodyti ir jaustis atsipalaidavusi, rami ir graži? Kas labiausiai kenkia mūsų veido grožiui ir kokiais natūraliais būdais galime jam padėti?

Kviečiame į praktinį Veido jogos užsiėmimą, kurio metu atpalaiduosime nuo  patiriamos įtampos, emocijų įtemptus veido raumenis ir sustiprinsime tas veido raumenų grupes, kurias būtina stiprinti, norint mėgautis gražiu veido ovalu, stangria veido oda ir atrodyti jaunatviškai.

Veido jogą sudaro lengvai išmokstami pratimai viršutinei ir apatinei veido daliai, veido masažo ir akupresūros pratimai.

Veido jogos duodami rezultatai:

  • Nepageidaujamų linijų ir raukšlyčių kaktoje, šypsenos linijų apie akis ir lūpas-nosį, „pykčio“ linijos tarp antakių sumažėjimas ar išnykimas.
  • Suaktyvinta kraujotaka, todėl veido ląstelės efektyviau aprūpinamos deguonimi ir maistinėmis medžiagomis.
  • Švelnesnė, eleastingesnė ir stangresnė veido oda.
  • Išryškinti gražiausi Jūsų veido bruožai.
  • Visapusiškas atsipalaidavimas.

O štai du didžiausi Veido jogos privalumai:

  • Išmoksite pratimus atlikti teisingai ir savarankiškai.
  • Daugelį pratimų patogu atlikti bet kur ir bet kada, pavyzdžiui, sėdint prie kompiuterio darbe, namuose ant sofos, laukiant eilėje parduotuvėje ir tada, kai turite bent vieną laisvą minutę.

giedre-bagdoniene APIE TRENERĘ: Giedrė Bagdonienėvienintelė Lietuvoje sertifikuota Veido jogos metodo, kurį sukūrė Veido jogos ekspertė Didžiojoje Britanijoje Danielle Collins, trenerė. Aktyviai veda užsiėmimus jau dvejus metus ir kelia sau tikslą – kad visos Lietuvos moterys mokėtų rūpintis savo veido grožiu šiuo natūraliu, efektyviu būdu. Daugiau info https://www.facebook.com/veidojoga/

Užsiėmimo kaina – 10 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.