+37069800058

Praktinis Ritos Banienės seminaras „REGRESIJA – SUGRĮŽIMAS Į PRAĖJUSIUS GYVENIMUS TRANSO PAGALBA“

Praktinis Ritos Banienės seminaras „REGRESIJA – SUGRĮŽIMAS Į PRAĖJUSIUS GYVENIMUS TRANSO PAGALBA“

Praktinis Ritos Banienės seminaras „REGRESIJA – SUGRĮŽIMAS Į PRAĖJUSIUS GYVENIMUS TRANSO PAGALBA“

Seminaras vyks 2016 m. gruodžio 3 d. (šeštadienį) nuo 11 iki 17 val. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

Lektorė – Rita Banienė

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

 

Dauguma pasaulio religijų laikosi nuomonės, kad mes nuolat migruojame: keičiame kūnus ir persikūnijame po mirties. Graikai tai vadino metempsichoze, budistai ir induistai – reinkarnacija. Šamaniškos kelionės metu su ketinimu skambant būgnui pamatysime praėjusius gyvenimus ir traumas, kurių mums reikia nusikratyti šiame gyvenime, ir mūsų stipriąsias puses, kuriomis galime naudotis.

Regresijos metu iš pasąmonės „ištraukiami“ vaizdiniai, prisiminimai, susiję su mūsų praėjusias išgyvenimais. Šis gyvenimas – tai suma praėjusiųjų gyvenimų. Kiekvienas savyje gali rasti daugybę asmenų aspektų, kurie niekur nedingo – visi jie gyvi: gyvos traumos, gyvi geri prisiminimai, juk ląstelės išlaiko savyje visą informaciją. Beje, mūsų įsitikinimai – tai suma veiksmų, padarytų kadaise. Senovės ir šiuolaikiniai išminčiai laikosi požiūrio: prisiminti, išgyventi, paleisti, išgyti, atsikratyti arba integruoti.

Sugrįžę į praėjusius gyvenimus, nesvarbu, ar tai interpretuosime kaip tikrovę, fantaziją ar sapną, – suvoksime, kas vyksta su mumis čia ir dabar, iš naujo susipažinsime su žmonėmis, mus lydinčiais iš gyvenimo į gyvenimą, sužinosime baimių priežastis, labiau subalansuosime savo jėgas, išplėsime požiūrį, nusikratysime stereotipų, praplėsime sąmonės ribas, ir, žinoma, patirsime nuotykių!

Regresijos seminaro dalyvės atsiliepimas: “Ačiū Jums, kad suorganizavote šį seminarą. Iš tikro seminaras viršijo mano lūkesčius (nors  stengiausi atsikratyti bet kokių lūkesčių seminaro atžvilgiu, bet kažkokį įsivaizdavimą vis tiek turėjau… :). Turėjau tikslą išsiaiškinti, kas iš praeities trukdo man pilnavertiškai gyventi šį gyvenimą ir atsakymą gavau. Supratau, iš kur kyla mano kaltės jausmas (o jis paskutiniu metu man dažnai pasireikšdavo). Taip pat tikiuosi pavyko užbaigti, ištaisyti, keletą nelabai malonių dalykų ir iš šio gyvenimo, bei susidėlioti ateities planus. Tiesiog kiekviena meditacija buvo tikslinga ir efektyvi. Dėkoju Ritai už nuoširdumą ir norą padėti.”

Svarbu: su savimi reikia turėti raištį ar skarelę akims užsirišti, kilimėlį ar miegmaišį, šiltai užsikloti (gerai, jeigu turėtumėte miegmaišį), vilnones kojines, jeigu norima, dėl patogumo pagalvėlę. Svarbu, kad jums nebūtų nei per šalta, nei per karšta. Bus pietų pertrauka. Pertraukėlių metu galėsite atsigerti šiltos arbatos ar kavos. Patartina atsinešti tik lengvų užkandžių: vaisių, sumuštinių ir pan.

Dėmesio: regresijos seminare nepatartina dalyvauti jaunesniems, nei 18 metų asmenims.

rita-banieneSeminarą ves: Rita Banienė – sapnų terapijos ir regresijos specialistė, lektorė, ezoterinės literatūros vertėja, rašytoja. Nuo 2000 iki 2003 m. Niujorke mokėsi rašytojo ir sapnavimo instruktoriaus Robert Moss „Active dreaming school“ mokykloje, turi tarptautinį Kanados NLP praktikės sertifikatą ir tarptautinį Kanados Eriksono hipnoterapijos universiteto praktikės diplomą. Nuo 1999 m. dėstė sapnų terapiją V. Kazlausko parapsichologijos akademijoje, EMC “Du Pasauliai”, įvairiuose centruose, tarp jų “Success.lt”, veda seminarus. Pasiteiravimui – Ritos Banienės kontaktinis tel. 8 655 00988.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Praktinio seminaro kaina – 20 EUR. 

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.