+37069800058

R.Štaro paskaita “Dar kartą apie Jo Didenybę Vandenį. Rūgštus sveikatos prieskonis”

R.Štaro paskaita “Dar kartą apie Jo Didenybę Vandenį. Rūgštus sveikatos prieskonis”

R.Štaro paskaita “Dar kartą apie Jo Didenybę Vandenį. Rūgštus sveikatos prieskonis”

Paskaita vyks:  2016 m. lapkričio  23 d. (trečiadienį) nuo 18.00 iki 20.30 „Indiškos Reiki mokykloje“, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 („Ibrahimo pasažas“), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorius – Remigijus Štaras

 

Remigijus Štaras apie paskaitą: „Kviečiu į savo paskaitą „Dar kartą apie JO DIDENYBĘ VANDENĮ. Rūgštus sveikatos prieskonis“. Būtent taip dabar man norisi kreiptis į vandenį, kadangi nuo 2009-ųjų, kai skaičiau savo pirmąją paskaitą šia tema Saviugdos klube “Žaliasis bambukas”, prabėgo jau 7 metai. Tolimesnis domėjimasis vandeniu davė tokius asmeninus sveikatos rezultatus, apie kuriuos tada negalėjau net pasvajoti! Per tą septynerių metų laikotarpį buvo išstudijuota nemažai specialios literatūros ir išbandyta daugybė įvairių vandenų, kol pagaliau nesenai sužinojau ir išbandžiau, koks vanduo daro tikrus stebuklus mūsų organizme.

Kokie gi tie stebuklai? O gi įvairiausi – nuo alerginių reakcijų pažabojimo, žarnyno ir kepenų išvalymo, tulžies pūslės ir inkstų akmenų ištirpdymo, svorio sureguliavimo iki sunkiausių sveikatos sutrikimų, tokių kaip endokrininės sistemos ligos, hipertonija, aterosklerozė ir kt. išnykimo. Ir tai yra įmanoma per gana trumpą laikotarpį. Jūsų dėmesiui bus mano paskutiniųjų 7-ių metų ieškojimų rezultatai.

Paskaitos metu:

  • Panevėžio “Burbuliuko” propaguotojų istorija be pagrąžinimų. Kas gaunasi, kai žmonės sutapatinami su augalais?
  • Kas slypi už “gyvojo” ir “negyvojo” vandens sąvokų?
  • Ar teisus bestselerių apie vandenį autorius T. Laucevičius?
  • Ar tikrai mums sakoma tiesa apie kalcį ir cholesterolį – šiuos du visur vienas kitą lydinčius „brolius“?
  • Kodėl esant masinei kalcio propagandai ir nuo jo lūžtant vaistinių bei parduotuvių lentynoms, taip paplitęs kaulų išretėjimas – osteoporozė?
  • Kiek kalcio mums reikia iš tiesų ir kada jis geriausiai įsisavinamas?
  • Ką mūsų kūne veikia perteklinis kalcis?
  • Kokį vandenį geria pasaulio ilgaamžiai?

Remigijus Staras

Paskaitą skaitys lektorius, praktikas REMIGIJUS ŠTARAS

Remigijus Štaras apie save: „Mano išsilavinimas neturi nieko bendro su mano dabartine veikla, kurią dar palyginti nesenai buvo galima vadinti hobiu. Esu savamokslis praktikas, todėl jokių “antpečių” (titulų) neturiu. O impulsą domėtis sveikatos problemomis maždaug prieš 26 metus davė mano paties ir dukros tuometinė sveikatos būklė. Kaip ir dauguma į mane panašių entuziastų, pradėjau studijuoti  P.Brego, H.Šeltono, G.Malachovo ir kitų, tuo metu mano suvokimo lygį atitikusių, natūropatų darbus, kai ką išbandydamas praktiškai. Vėliau susipažinau su kai kuriais H.Clark, N.Semionovos, O.Jelisejevos ir T.Sviščiovos darbais parazitologijos srityje. O dar vėliau likimas “pametėjo” žinių apie vandenį ir suvedė su labai įdomiais žmonėmis. Šios visos žinios ir pažintys labai pakeitė mano gyvenimą. Pats praktikuoju visa tai, apie ką pasakoju žmonėms.“

Paskaitos kaina – 12 eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti