+37069800058

A.Kukienės praktinis seminaras MEILĖS MAGIJA. HARMONINGI SANTYKIAI

A.Kukienės praktinis seminaras MEILĖS MAGIJA. HARMONINGI SANTYKIAI

A.Kukienės praktinis seminaras MEILĖS MAGIJA. HARMONINGI SANTYKIAI

Seminaras vyks m. lapkričio 15 d. (antradienį) nuo nuo 18 val iki 21 val., Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilnius

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – Ana Kukienė

Santykiai šeimoje – bendravimo su pasauliu modeliai.  Kiekviena šeima turi savų nerašytų taisyklių, nuostatų, lūkesčių. Dažniausiai mes to nesuvokiame, kol kitas žmogus kurios nors iš tų taisyklių nesulaužo.

Daug problemų santuokoje sukelia žalingi lūkesčiai ir įsitikinimai, kurie neatitinka tikro gyvenimo. Žmonės dažnai suvokia, kad kažkas santykiuose negerai, bet nežino kas, o jei nežinai, kas iš tikrųjų blogai, to negali pataisyti ar pakeisti.

Pasąmonėje glūdi daugybė įsitikinimų, atkeliavusių iš šeimos, esamos patirties, istorinio protėvių lygmens bei praeitų sielos gyvenimo patirčių. Naudinga iš naujo apmąstyti savo šeimos „nerašytas taisykles”, pamatyti kokius nesąmoningus vaidmenis vaidiname ir į dienos šviesą iškelti įsitikinimus, kurie šiai dienai galbūt jau yra neefektyvus bei ribojantys.

Darnūs ir harmoningi santykiai – tai dovana tiek moterims, tiek vyrams. Jūs esate vertas šios dovanos!!!

Sntykių harmonija pasiekiamai praėjus 5 etapus:

  1. Aukščiausiojo Aš troškimų išgryninimą;
  2. Blokų, trukdžių, išvalymą;
  3. Meilės centrų aktyvavimą, pripildymą Meilės energija;
  4. Dvasinies praktikas, ritualus;
  5. Veiksmus, atliekamus su Dangaus palaiminimu.

Kaip sunku ir baisu eiti į naujus santykius, jei ankstesni santykiai sukėlė gilią traumą, nusivylimą, jei teko išgyventi skyrybas, išdavystę, neištikimybę, apgaulę, pažeminimą  ar  sekė eilė nesėkmingų bandymų sukurti savo asmeninį gyvenimą. O Jums dar norisi mylėti ir būti mylimam.  Ankstesnės, neigiamos patirties našta, baimė patirti nesėkmę ir patirto skausmo prisiminimai bei  nusivylimas laiko Jūsų jausmus nuoskaudų nelaisvėje. Širdis tampa uždaryta ir tai  trukdo kurti naujus santykius.

Santykių alchemija pasiekiama, kai visuose trijuose lygmenyse: fiziniame, emociniame bei dvasiniame vyksta pokyčiai.

Seminaro metu:

  1. Pokalbis su Aukščiausiuoju Aš. Meditacijos pagalba gausite savo Sielos atsakymus į klausimus: kas šiuo metu vyksta su Jūsų santykiais, kur ir kokios kliūtys Jūsų Meilei, kas šiai dienai trukdo sukurti harmoningus santykius, kur slypi Jūsų Meilės magnetas ir kas su juo vyksta.
  2. Įsitikinimų testavimas, scenarijų, blokų valymas. Sužinosite kokius genetinius, istorinius praeities scenarijus kartoja Jūsų pasąmonė. Tikrinsite kokius įsitikinimus šeimos atžvilgiu turite ir iš kur jie atėjo. Teta smegenų bangose pakeisime neefektyvius įsitikinimus į sau palankius.
  3. Meilės centrų aktyvavimas. Atliksime meditaciją, kurios pagalba aktyvuosime Meilės centrus, užpildysime juo Besąlyginės Meilės energija, gydysime sielą.
  4. Atliksime „energetinių skyrybų“ ritualą visiems pasibaigusiems santykiams.
  5. Pradėsime veikti teisinga kryptimi! Įtvirtinsite savo vidinius atsakymus veiksmu.

 STIPRIAUSIOS PRAKTIKOS Viename seminare!!!

Tik PRAKTINIAI įrankiai! Asmeniška laimė Jūsų rankose. Tapk savo romano autoriumi! UŽTEKS LAUKTI! LAIKAS VEIKTI! IR VEIKTI TEISINGA KRYPTIMI!

Ana KukieneLektorė Ana Kukienė  – verslo projektų vadovė, sertifikuota Theta Healing® instruktorė, profesionali Theta Healing® koučerė, Kristalų dėlionės praktikė ir mokytoja, Nuotolinio matymo specialistė (Remote Viewing CRW viewer), lektorė, keliautoja, laiminga Moteris. Studijuoja kineziterapiją. Daugiau apie lektorę: www.susavimi.lt

 

Seminaro kaina – 15 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.