+37069800058

A.Vilutytės paskaita „Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?”

A.Vilutytės paskaita „Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?”

A.Vilutytės paskaita „Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?”

Paskaita vyks:  2016 m. lapkričio 7 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – Aldona Vilutytė

 

Kviečiame Jus į paskaitą „Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?, kurią ves Lietuvos muzikos ir teatro akademijos scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja, aktorė  Aldona Vilutytė

TAI PASKAITA, KURIOJE KALBĖSIME APIE KVĖPAVIMĄ, BALSĄ, TARTĮ, MINČIŲ FORMULAVIMĄ , KŪNO KALBĄ BEI STRESĄ. PLAČIAU NAGRINĖSIME  KIEKVIENĄ ŠIŲ ELEMENTŲ, JŲ STRUKTŪRĄ, DAŽNIAUSIAI PASITAIKANČIAS PROBLEMAS, PATEIKIANT BŪDUS KAIP JAS ĮVEIKTI IR ĮVARDIJANT JŲ SVARBĄ  MŪSŲ KALBĖJIMUI. BUS PASIŪLYTA DAUG PRATIMŲ PADĖSIANČIŲ VALDYTI STRESĄ, SUREGULIUOTI KVĖPAVIMĄ, RAIŠKIAI KALBĖTI, AIŠKIAI FORMULUOTI MINTIS.  TAIP PAT DARYSIME PRATIMUS, KURIŲ DĖKA SUSTIPRINUS KALBĖJIMO APARATO RAUMENIS, PAJUNGUS REZONATORIUS, BALSAS TAMPA STIPRESNIS, SPALVINGESNIS, ĮDOMESNIS IR ĮTAIGESNIS IR LENGVIAU PASIEKIA ADRESATĄ IŠVENGIANT RĖKIMO, UŽKIMIMO, BALSO DINGIMO IR KITŲ PROBLEMŲ. O SEMINARO PABAIGOJE KALBĖSIME APIE TAI, KAIP TVARKYTIS SU BAIME IR STRESU, DREBANČIU BALSU IR KŪNU, TRŪKINĖJANČIOM MINTIM, NUOBODŽIU MONOTONIŠKU KALBĖJIMU. TAIP PAT  ATSAKYSIU Į JUMS AKTUALIUS KLAUSIMUS.

aldona-vilutyteApie lektorę. Aldona Vilutytė   aktorė, nuo 1997 m. kurianti vaidmenis „Keistuolių teatras“, „Atviro ratas“, „No theatre“, „Idio teatras“ įvairiuose spektakliuose.  Nuo 2010 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje scenos kalbą ir vaidybą. Veda paskaitas ir seminarus balso valdymo, viešo kalbėjimo, kūrybinio darbo kolektyvuose temomis. Nuo 1998 m. dubliuoja ir garsina filmus įvairiose Lietuvos televizijose, vedė radijo laidas, filmuojasi televizijos ir kino filmuose, garsina audio knygas.

 

Paskaitos kaina – 12 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.