+37069800058

Vakaras TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ TERAPINIŲ GARSŲ APSUPTYJE

Vakaras TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ TERAPINIŲ GARSŲ APSUPTYJE

Vakaras TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ TERAPINIŲ GARSŲ APSUPTYJE

Vakaras vyks 2016 m. lapkričio 6 d. (sekmadienį) nuo 18 iki 20 val. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Vakarą ves – Raimundas Škarnulis

 

Kviečiame maloniai ir naudingai praleisti vakarą TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ TERAPINIŲ GARSŲ APSUPTYJE

Tibeto dubenys – vieni seniausių kultūros pasaulio skambančių instrumentų, tačiau Vakarų kultūroje atsirado vos prieš kelis dešimtmečius. Savotiškas garsas pasklinda, kai suduodama  specialiu mediniu belstuku į dubens kraštą, arba dubens kraštas apvaliai braukiamas.

Lekiam, skubam, vėl lekiam, vėl skubam… Atrodo, kad nuo mūsų varginančio skubėjimo pasaulis teigiamesnis pasidarys. Aš beveik tuo patikiu. Atrodo, kad jeigu neskubu, tai tuoj kitas mano vietą užims (bent jau automobiliui pastatyti). Lėkimas ir skubėjimas tarsi paslepia, išblukina tas vietas, kurioms tikrai reikalingas mūsų veikimas ir darymas. Bet jėgos jau būna išnaudotos lėkimui…

Vakaro dalyviai, klausytojai laiką leisdami DAINUOJANČIŲ Tibeto dubenų skambėjimo garsuose gali žvelgti vidiniu žvilgsniu į savo vidų, peržvelgti savo nuostatas, įsitikinimus. Gali atsiduoti polėkiui, svajonei, fantazijai, gerumui… Mintys nuskaidrėja, galva tarsi išsivalo nuo nereikalingo nekonstruktyvaus nuolatinio galvojimo.

Kada nurimstame ir neskubame, daug atsakymų tarsi ateina savaime. Atsiranda netikėtų įžvalgų apie save, savo darbą, savo santykį su tėvais, vaikais, artimaisiais. Konstruktyvūs sprendimai gali tarsi išnerti iš niekur. Atsiranda nuostaba, kai suprantate, kad tam tikrus dalykus visada žinojome, tik juos nesąmoningai neigėme. Pokyčiai atsiranda nuo paprasto ir daug laiko neužimančio pasibuvimo, pasinėrimo Tibeto dainuojančių dubenų garsuose.

 

raimondas-skarnulisUžsiėmimą ves  Raimundas Škarnulis. Jis keletą metų praktikuoja būtent šį meditacijos metodą.

 

 

 

Praktinio užsiėmimo eiga:

Teorinis pokalbis (apie 5-15 min.) su dalyviais. Papasakojama apie Tibeto (Himalajų) dainuojančius dubenis, jų atsiradimo istoriją Vakarų kultūroje. Dalyviai patogiai įsitaiso bent jau kėdėse su atlošu, arba atsigula ant jogos kilimėlio. Būna apsirengę kaip įprastai, nebent nusiauna batus ir užsimauna vilnones kojines. Jeigu yra galimybė (jeigu tam pritaikyta patalpa) galima vienam dviem dalyviams uždėti dubenis ant kūno per drabužius. Tokiu būdu žmogus pajunta giluminę vibraciją. Praktiniam seansui naudojami keli ar keliolika skirtingų dydžių dubenų. Dega viena kita žvakutė dėl jaukumo. Dubenimis skambinama apie 45-60 min. Paprastai tas laikas pralekia greitai. Skambėjimas tarsi padeda ištirpti erdvėje, pajusti visumą. Galima nugrimzti į gilaus atsipalaidavimo būseną. Baigus skambinti dubenimis, paprastai dalyviai pasipasakoja (5-15 min.) savo potyrius, įžvalgas, pojūčius.

Praktinio užsiėmimo  kaina – 10 EUR

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.