+37069800058

G.Davainienės praktinis seminaras “Akimirksnio poveikio metodas – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas”

G.Davainienės praktinis seminaras “Akimirksnio poveikio metodas – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas”

G.Davainienės praktinis seminaras “Akimirksnio poveikio metodas – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas”

Seminaras vyks 2016 m. lapkričio 6 d. (sekmadienį) nuo 11 iki 15 val. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – GINTARĖ DAVAINIENĖ

 

Praktinio seminaro tema “DAUGIAU NEI SVAJOJIMAS… AKIMIRKSNIO POVEIKIO METODAS – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas”.

“Besigilindama į įvairiausias realybės valdymo ir sąmoningo svajojimo technikas, bendraudama su mano paskaitų lankytojais, konsultuodama žmones norų ir tikslų išsigryninimo klausimais pastebėjau, kad šių technikų naudojimas lūkesčius pateisina toli gražu ne visada. Pastebėjau, kad dauguma žmonių, kad ir kaip aiškiai žino ko nori, kad ir kaip teisingai suformuluoja savo norą, tiki jo išsipildymo realumu, entuziastingai daro įkvėptus veiksmus tikslui pasiekti ir pan., bet norimo rezultato taip ir nesulaukia. Kodėl?

Ieškodama atsakymo į šį klausimą, susidūriau su tokiais faktoriais kaip: žmonių vidinės destruktyvios programos, neigiami ląstelių prisiminimai, riboti įsitikinimai, neigiamos ir užslopintos emocijų, nuolatinio streso padariniai, konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, „širdies reikalai“ ir kiti veiksniai, sąlygojami ankstesnių gyvenimiškų patirčių. Mūsų pasąmonė sklidina įvairiausių programų, kurios atsiranda ir kurias mes nešiojamės nuo pat mūsų būties pradžios, o nervų sistema pas daugumą visai praradusi pusiausvyrą, nes gyvename nuolatinėje kovoje arba bėgime. Visi šie faktoriai stipriai įtakoja mūsų mąstymą, riboja mūsų tikslų siekimą, stabdo, susargdina, netgi kartais apskritai mus sunaikina. Tai veda prie ateities, kuri yra labai nutolusi nuo Kūrėjo mums suteikto potencialo. Nesąmoningai pasirenkame tuos kelius, kurie atitinka mūsų lūkesčius, įsitikinimus bei vidines programas. Mūsų pačių ribotas mąstymas tampa savaime išsipildančiomis pranašystėmis. Kuo įtikime, tą ir gauname.

Šis suvokimas paskatino mane uoliai ieškoti įvairiausių metodų, kurie atrakintų kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialą, kurie įvykdytų mano pačios ir į mane pagalbos besikreipiančių žmonių fizinės bei emocinės sveikatos perversmą, kurie pažadintų „Vidinį gydytoją“, atstatytų autonominės nervų sistemos pusiausvyrą, padėtų kaip įmanoma greičiau ir efektyviau identifikuoti ir išvalyti visus tuos neigiamus veiksnius, kurie trukdo eiti pirmyn ir pakeisti juos naujomis programomis, kurios įgalintų laisvai judėti savo tikslų link ir juos įgyvendinti mums pačiu geriausiu būdų.

Labai džiaugiuosi, kad tokių metodų radau. Už tai nuoširdžiai dėkoju Dieviškumui ir Jo įkvėptiems šių metodų kūrėjams bei jų skleidėjams. Labai noriu šiais atradimais pasidalinti su Jumis. Tikiu, kad jų praktikavimas įgalins Jus pozityviai paveikti visus savo gyvenimo aspektus – fizinį, psichologinį ir dvasinį, padės Jums pasveikti, pasiekti gausą visose gyvenimo srityse, atskleisti meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atskleisti savo vidinį potencialą ir paversti savo gyvenimą tokiu, apie kokį svajojate.” Gintarė Davainienė

Šio patyriminio seminaro metu sužinosite:

 • apie tikrai labai efektingus metodus, kurie leidžia apvalyti pasąmonę nuo destruktyvių programų, įsitikinimų, ląstelių atsiminimų, trukdančių Jums išpildyti savo svajones ir pasiekti užsibrėžtų tikslus;
 • Apie galimybę juos sujungti į vieną sistemą ir labai efektingai, lengvai ir naudingai pritaikyti praktiškai;
 • “Akimirksnio poveikio metodas”. Kaip jį praktikuoti ir kaip jo pagalba įveikti sveikatos negalavimus, nesėkmes ir santykių nesklandumus?;
 • Kaip atsiverti Dieviškumui, kad jis jus apvalytų, ištrintų visas destruktyvias programas ir negatyvius atsiminimus, trukdančius jums siekti savo tikslų Jums pačiu optimaliausiu būdu;
 • Kaip valyti destruktyvius ląstelių prisiminimus ir jų destruktyvius dažnius pakeisti sveikais, kad nervų sistema atgautų pusiausvyrą ir įjungtų imuninę sistemą (“Vidinį gydytoją”), išsispręstų emocinės bei fizinės problemos;
 • Kaip pakankamai greitai ir efektingai įveikti fiziologinį (chronišką) stresą;
 • Sužinosite apie žaibišką ir efektyvų būdą kaip per 10 sekundžių įveikti kasdienį (momentinį) stresą;
 • Kaip transformuoti savo neigiamas mintis į tyrą MEILĘ;
 • Kaip sąmoningai, greitai ir efektingai pakeisti smegenų spinduliuojamą dažnį iš beta dažnio į alfa ir teta dažnius, kad įeiti į “aktyvaus ir kuriamojo intelekto“ būseną ir kurti savo ateitį iš Įkvėpimo;
 • Kalbėsime apie minties galią ir pozityvaus emocinio nusiteikimo svarbą;
 • Seminaro metu atliksime labai veiksmingą atleidimo ritualą ir ypatingą meditaciją, kuri Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir čia pat padirbėti su negatyviais įvykiais, stabdančiais Jūsų svajonės išsipildymą. Jūsų energetinių laukų dažnio pakėlimas yra vienas iš veiksmingiausių būdų “paleisti” senus negatyvius potyrius ir pradėti traukti į savo gyvenimą žmones, įvykius ir visą, kas yra su aukštesnėmis vibracijomis bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Jei norite pagauti sėkmę ir išnaudoti savo įgimtą Dievišką potencialą, turite permąstyti ir, jei reikia, pakeisti savo įsitikinimus bei valyti neigiamus ląstelių atsiminimus. Pokyčiai yra visada įmanomi, nes per tam tikrą laiką galima išsiugdyti bet kokį gebėjimą – tereikia atrasti veiksmingiausią strategiją ir paversti ją nauju įpročiu.

Seminarą veda:

Gintare DavainieneGintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir REIKI praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.dreamer.lt

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Seminaro kaina – 29 eur. Būtinas išankstinis dalyvavimo mokestis – 15 eur. Banko sąskaitos numerį atsiųsime el. paštu visiems užsiregistravusiems.