+37069800058

Paskaita moterims “STILINGA MOTERIS – LAIMINGA MOTERIS“

Paskaita moterims “STILINGA MOTERIS – LAIMINGA MOTERIS“

Paskaita vyks 2016 m. spalio 27 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – stilistė Anna Bochan 

 

Paskaitos metu sužinosite:

  • Kaip sukurti sėkmingos ir laimingos moters įvaizdį aprangos, išvaizdos pagalba?
  • Kaip ”organizuoti” savo spintą, kad visada turėtume, ką apsirengti?
  • Kaip įveikti sindromą ”neturiu kuo apsirengti”?
  • Gausite detalų planą, kaip organizuoti savo garderobą, išmoksite atpažinti reikalingų pokyčių signalus, valdysit apsipirkimo išlaidas.

Anna Bochan apie paskaitą ir save: „Drabužis padeda atskleisti asmenybę, atsiskleisti kitų  žmonių akyse, perteikti savo įvaizdį. Mums nebereikia prisitaikyti prie dabartinio laikmečio, mes galime tiesiog pasirinkti stilių – nerūpestingą laisvą ar drąsų, kiek agresyvesnį įvaizdį –  lengva romantikė ar geležinė ledi… Tai tikra psichologija! O savo įvaizdį galime tobulinti ir visą gyvenimą. Ar svarbu turėti savo stilių? Manau, kad taip. Juk drabužiai atspindi mūsų asmenybę… Štai, kodėl taip svarbu nesupanašėti su drauge, aktore ar žvaigžde… Vienos moterys atranda savo stilių dar labai jaunos, o kitoms, to padaryti nepavyksta niekada.

Tačiau gera naujiena yra ta, kad stiliaus gudrybių galima išmokti. Tai nei amžiaus, nei pinigų klausimas. Viskas priklauso nuo nusiteikimo, noro ir žinių. Jei kalbėti apie mano asmeninį įvaizdį – man patinka kurti savitą stilių, nenoriu šiandieninių madingų daiktų, ypač, jei tai turi kitos,  aš principingai to nepirksiu… Jau nuo vaikystės norėjau išsiskirti. Gimiau Sovietų Sąjungos laikmečiu, tuomet nebuvo tokio pasirinkimo, tad jau vaikas tiesiog persiūdavau rūbus, įkvėpdavau daiktams individualybės. O šiandieną, dirbant su klientu, pirmiausiai, atkreipiu dėmesį į tai, kaip save suvokia pats žmogus – jis turi būti sąžiningas pats sau.  Nei vienas stilistas negali priversti žmogaus jaustis patogiai amplua, kuriam jis nepasiruošęs , ar jaučiasi nejaukiai. Kuriant savo mokymo programą, aš stengiausi perteikti viską labai aiškiai ir vaizdingai. Programos metu pats žmogus atranda savo stilių, sukuria funkcionalų garderobą ir išmoksta pajausti reikalingų pokyčių signalą. Mes neprivalome būti tobulos, kad gerai jaustis ir atrodyti…“

anna-bochanApie lektorę: Anna Bochan nuo 11 metų karpo, siuva, kuria ir padeda žmonėms atrasti ne tik savo stilių, bet ir save. Įvaizdžio kūrėja, visažistė, teatrinių kostiumų dailininkė, “Bogomolov’ Image School” stilistė, lektorė. Turi labai platų išsilavinimą, pradedant rusų filologija, pratęsiant aprangos dizaino ir “Bogomolov’ Image School” įvaizdžio dizaino studijomis, praktika Londone „Natali Image Schoo“l ir toliau visapusiškai tobulėjant.

 

Paskaitos kaina – 12 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.