+37069800058

Praktinis seminaras “SVAJONĘ PAVERSK TIKROVE”

Praktinis seminaras “SVAJONĘ PAVERSK TIKROVE”

Praktinis seminaras “SVAJONĘ PAVERSK TIKROVE”

Seminaras vyks 2016 m……………… d. (sekmadienį) nuo 11 iki 17 val. “Indiškos Reiki mokykloje”, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 (“Ibrahimo pasažas”),Vilniuje.

Registracija į renginį >>>

Lektorė – Gintarė Davainienė

Kviečiame į Gintarės Davainienės praktinį seminarą „SVAJONĘ PAVERSK TIKROVE“ skirtą žmonėms, norintiems išsigryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu būdu ir tinkamiausiu laiku. 

Ateikite į seminarą tie, kurie turite SVAJONĘ – galbūt ką tik gimusią jūsų mintyse, o gal užstrigusią ir niekaip vis dar neišsipildančią. Jis skirtas darbui su savo svajone, jos teisingam ir harmoningam suformulavimui, surašymui, išsigryninimui, apsigynimui prieš patį save ir jos paleidimui. Ateikite tie, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, svajonių darbo, būsto ar automobilio. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai šis seminaras kaip tik Jums.

Jo metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • Atlikti ypatingas meditacijas, kurios Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir padirbėti su negatyviais įvykiais, stabdančiais Jūsų svajonės išsipildymą. Jūsų energetinių laukų dažnio pakėlimas yra veiksmingiausias būdas “paleisti” senus negatyvius potyrius ir pradėti traukti į savo gyvenimą žmones, įvykius ir visą, kas yra su aukštesnėmis vibracijomis bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.
  • Savo svajonę paversite konkretizuotu tikslu, pritaikydami specialią 21 žingsnio psichotechnologiją, sąmoningai padidinant jos išsipildymo tikimybę.
  • Aiškinsimės kaip teisingai suformuluoti savo norą. Išsigryninsite ar tame Jūsų nore nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite.
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar svajonė Jums priimtina, tinkama ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
  • Atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
  • Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų svajonė pagaliau taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį seminarą reikia atlikti namų darbą namuose kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą ir ant popieriaus lapo jį užsirašyti kuo konkrečiau ir detaliau.  Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šį savo norą išgryninti. Jei tikrai norite sau padėti, būkite atviri, nuoširdūs. Nors šis darbas vyks grupėje, bet analizuojant savo norą kartu su grupe, vyksta daug greitesnės transformacijos, greičiau pastebimos klaidos, dalinamasi patirtimi, suvokimais. Konfidencialumas garantuotas. Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo svajone ir jos išsigryninimas bei paleidimas būtų  pati puikiausia dovana sau?

Seminarą ves  GINTARĖ DAVAINIENĖ  – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP ir „ThetaHealing“ praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt

Seminaro kaina – 40 Eur. Registracija patvirtinama pervedus 20 Eur avansinį mokėjimą. Banko sąskaitą nurodysime visiems užsiregistravusiems.

Registracija į renginį >>>

Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.