+37069800058

Paskaita „Pasiruošimas žiemai. Kaip mums gali padėti vaistažolės“

Paskaita „Pasiruošimas žiemai. Kaip mums gali padėti vaistažolės“

Paskaita „Pasiruošimas žiemai. Kaip mums gali padėti vaistažolės“

Paskaita vyks 2016 m. spalio 24 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (II aukšte), Vilniuje

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorius – žolininkas Marius Lasinskas 

 

Jeigu vasaros metu prisirinkote juoduogio šeivamedžio žiedų, liepų žiedų ir kitų vaistažolių, tai tikrai galite būti ramūs, kad būsite sveiki ir laimingi, o jeigu netyčia susirgsite, tai greičiau pasveiksite. Nuo senų senovės vaistažolės buvo ir maistas, ir vaistas, tik reikia turėti žinių, kaip atrasti, kaip surinkti, kaip paruošti ir taisyklingai vartoti.

Paskaitos metu sužinosite, kaip vaistiniai ir maistiniai augalai gali padėti pasiruošti žiemai.

Taip pat lektorius pasakys, kokias vaistažoles galima rinkti žiemos metu ir jos bus labai efektyvios stiprinant imunitetą, nuo peršalimo, gripo, slogos ir kitų žiemos negalavimų.

Beveik kiekvienai sintetinei tabletei galima rasti atitinkamą augalą: „Paracetamolis“ – liepų, šeivamedžių žiedai, „Tavegilis“ – triskiautis lakišius, „Kaptoprilis“ – amalas, „Omeprozolis“ – siauralapis gaurometis ir t.t.

Taigi turėkite užrašus, nes receptų tikrai bus.

Po paskaitos galėsite užduoti ir asmeninius klausimus, bei paragauti mano gaminamų žolelių arbatų, išbandyti hidrolatus.

 Apie lektorių: MARIUS LASINSKASvaistininkas žolininkas iš Kauno, “Žolinčių akademijos” viceprezidentas, lektorius. Augina, renka vaistažoles, gamina vaistažolių mišinius, konsultuoja, skaito paskaitas, veda praktinius užsiėmimus gamtoje. Tuo, ką išmoksta, dalinasi su aplinkiniais, norinčiais sau padėti.

Daugiau apie lektorių: www.mariauszoleles.lt arba Facebooke: Mariaus žolelės Marius Lasinskas

Paskaitos kaina – 12 eurų.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.