+37069800058

Seminaras “Atrask savo pašaukimą. Turėk svajonių veiklą”

Seminaras “Atrask savo pašaukimą. Turėk svajonių veiklą”

Seminaras vyks 2016 m. spalio 11 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 21.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektoriai – Saulius Bagdonas ir Donatas Kantakevičius

 

 

Kviečiame į praktinį seminarą “Kaip atrasti savo pašaukimą ir turėti svajonių veiklą?”.

Vieni tai vadina Gyvenimo tikslu, kiti pašaukimu, kiti Keliu, kiti Žinojimu, kiti laimingu gyvenimu ir savęs realizavimu.
Ar gali kažką naujo sužinoti per tris valandas? TAIP!
Jei išgirsi ką žinojai – irgi valio – nes prisiminsi, ką gal pamiršai ir gal nedarai.

Mūsų tikslas per šį laiką paskatinti tave priartėti prie atsakymo – kas esi tu, ko tu nori ir kam tu esi skirtas. Mes norime, kad po šio seminaro tu priartėtum prie atsakymo, o gal net sužinotum, kokiai veiklai esi skirtas. Be jokių testų – tik gilinantis į save, klausant įkvėpiančių pavyzdžių..

Apie lektorius:
Saulius Bagdonas – daug metų domiuosi saviugda. Realiai ieškojau atsakymo dėl didžiojo gyvenimo tikslo ir atradau. Mokiau moksleivius ir suaugusius “Sėkmės psichologijos”. Vedu mokymus įmonėms ir renginius privatiems asmenims. Ir ne tik 😉 Rašau www.tavosekme.lt Turiu kelis projektus – www.renginiu-vedimas.lt www.komandosarchitektai.lt

Donatas Kantakevičius – sėkmingas derybininkas ir didelių pardavimų Guru. Nuolat besišypsantis ir laimingas žmogus. Duos JUMS įrankius, kaip pasiekti savo tikslus ir padės sukurti savo svajonių veiklą ;). Donatas pakeis TAVO gyvenimą !!! Nuo šiol TU gyvensi visu 100% !!!!

Seminaro kaina – tik 15 eur. Renginio dieną kaina 20 eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį. Renginio dieną prašome registruotis tel. 8-698-00058Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite. Nuo kiekvieno iš Jūsų registracijos priklauso ar planuojamas renginys tikrai įvyks. Iš anksto dėkojame.

Laukiame JŪSŲ 🙂

P.S. Prieš tai buvę Vilniaus seminarai buvo sausakimši. Džiaugiamės, kad dalyviai rekomenduoja savo draugams ir dalinasi savo teigiamais pokyčiais.

Atsiliepimas:
“Sveiki! Vakarykštis seminaras buvo freaking amazing! Jaučiuosi energinga, noriu eit ir tiesiog daryti! Vien seminaro metu atėjo keli atsakymai. Netikėjau, kad 3,5 h gali padaryt tokia įtaką žmogaus gyvenime. Manau, žinau ką noriu daryti gyvenime – prieš pusantros paros nežinojau! Jus nuostabus, protingas žmogus, labai džiaugiuosi, kad atsidūriau vakar pas jus! Privertėte susimastyti, pradžioje seminaro, kai pasakėte, kad turime susėsti į grupes ir turėsimė kalbėti, galvojau bėgsiu iš ten, bijojau nežmoniškai, o gale seminaro, su antra grupe, aš jaučiausi gyva, energinga, su šypsena veide – be jokios baimės, ir tai tik per porą valandų, nes ten niekas neteisė, ten niekas nesijuokė kai sėdi visas raudonas ir drebi, o tik sako liuks, šypsosi ir kantriai laukia kol šnekėsi 🙂 Apskritai atmosfera tame kambaryje tokia maloni sukurta, kad net nesinori išeit. Visa vakarą neatsigavau. Jei kada vėl vyks jūsų seminaras Klaipėdoje, be abejones aš ten busiu! AČIŪŪŪ!!!”