+37069800058

Dalios Ruplėnienės įvadinė paskaita „Holodinamika – dinaminė asmenybės vystymosi sistema“

Dalios Ruplėnienės įvadinė paskaita „Holodinamika – dinaminė asmenybės vystymosi sistema“

Dalios Ruplėnienės įvadinė paskaita „Holodinamika – dinaminė asmenybės vystymosi sistema“

Įvadinė paskaita vyks 2016 m. lapkričio 29 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilnius

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Lektorė – Dalia Ruplėnienė

 

Kas Yra Holodinamika? “Holo” reiškia “vienis”, “Dynamic” – “kintama” – “Viskas kinta”. Kvantinės fizikos mokslininkai įrodė, kad mus supanti aplinka – mūsų vidinio matymo rezultatas. Keičiantis požiūriui – keičiasi aplinka. Tiesa yra tokia, kokią ją matau aš. Mūsų realybė nuolat keičiasi, keičiantis mūsų požiūriui ir santykiui su aplinka. Esame patys galingiausi visatos kūrėjai savo mintimis ir jausmais kurdami savo realybę. Visatoje – begalybė galimybių. Tačiau tik nedaugelis esame atviri jų įgyvendinimui.

Holodinamikadinaminė asmenybės vystymosi sistema, sukurta amerikiečio Vernono Vulfo, kvantinės fizikos idėjų ir K. Jungo analitikinės psichologijos sandūroje. Holodinamikos seminaras nėra medicininis ar psichoterapinis užsiėmimas. Tai apmokymas naujojo mąstymo būdo, nukreipto į savimonę, transformuojančią pasikeitimus ir sprendimus.

Gautos žinios padeda:

  1. Suvokti, kad mūsų norai- raktas į mūsų Potencialą.
  2. Iš naujo pažvelgti į savo įprastas “problemines situacijas”- pamatyti sprendimus.
  3. Gauti leidimą į savo vidinę erdvę ir sistemiškai ją organizuoti.
  4. Su nustebimu suprantamai išgirsite savo pasąmonės balsą.
  5. Spręsti užduotis susijusias su sveikata (vidine ir fizine), verslu, kūryba.
  6. Palaipsniui, harmoningai kurti savo gyvenimą.
  7. SANTYKIUOSE- nešti taiką, supratimą ir laimę.
  8. Ir t.t…- instrumentas Jūsų- jūsų ir valia kaip jį naudoti…

Žmonės dažnai tampa savo mąstymo, kuris juos atvedė į nemalonias situacijas, vergais. Jie žino, kad jiems reikia keistis, ir netgi norėtų pasikeitimų. Ir visgi, žmogiškai natūrai yra būdinga, gyventi su savais įpročiais, nusistovėjusiu požiūriu… Tai įprasta- vadinasi komfortiška. Dažnai šie būdai, priveda prie dar didesnio chaoso. Mes siūlome išeitį – sisteminį mokymąsi. Mūsų siūlomoj sistemoj veikia „projektinis“, bei „transformacinis“ priėjimo metodas. Dalyviams mes perduodame pačias naujausias ir veikiančias žinias, praktinę transformacijos ir asmeninio potencialo atskleidimo technologiją.

Kodėl verta ateiti į šią paskaitą?

Kiekvienas mes esame “gilė”, savyje turinti kodą užaugti į nuostabų ąžuolą. Bet kaip ir ąžuolo gilės, ne visi sugeba pasiekti savo Pilną Potencialą, rasti tą derlingą žemės plotelį, įleisti šaknis ir augti. Tai kas mes esame dabar yra rinkinys praeities patirčių ir ateities lūkesčių, todėl išmokus transformuoti praeities nuoskaudas/nusivylimus/baimes, pasižiūrint į jas kaip į pamokas ir susikuriant savo ateities viziją- svajonę, galime judėti link savo pilno potencialo. Kviečiame ir tave!

dalia-rupleniene Lektorė Dalia Ruplėnienė – Holodinamikos meistrė, daugiau kaip 13 metų mokanti ir besimokanti Holodinamiško gyvenimo būdo Lietuvoje ir Užsienyje (Rusijoje, JAV, Latvijoje). Savo mokymų metu Dalia suteikia įrankius, padedančius transformuoti realybę iš praeities negatyvo į ateities pozityvą. Moko atpažinti savo roles gyvenimo scenoje, suteikia įgūdžių, kaip iš statisto tapti žaidėju ir pačiam formuoti savo pageidaujamą realybę.

 

Paskaitos kaina – 15 Eur.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Renginio dieną prašome registruotis telefonu. Registruojantis prašome nurodyti mob. telefono numerį.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.