+37069800058

Vienos dienos stovykla moterims „Daugiau nei tik svajojimas. Akimirksnio poveikio metodas“

Vienos dienos stovykla moterims „Daugiau nei tik svajojimas. Akimirksnio poveikio metodas“

Vienos dienos stovykla moterims „Daugiau nei tik svajojimas. Akimirksnio poveikio metodas“

Stovykla vyks 2016 m. rugsėjo 11 d. (sekmadienį) nuo 10.00 iki 21.00 val. puikioje sodyboje-vienkemyje prie Spėros ežero (42 km. nuo Vilniaus, šalia Bartkuškio).

Seminarą ves lektorė GINTARĖ DAVAINIENĖ

Mielos, moterys,

Kviečiu Jus vienai dienai atitrūkti nuo buities ir kasdienybės bei paskirti laiko TIK SAU – SUGRĮŽIMUI Į SAVE, naujai pažvelgti į savo ypatingąjį vidinį pasaulį, atsisveikinti su senu ir trukdančiu gyventi taip, kaip iš tiesų norėtųsi, atrasti kažką naujo, naudingo sau ir pasisemti jėgų iš nuostabios gamtos, pabūti šaunioje moteriškoje kompanijoje ir pasimėgauti pirties malonumais nuostabioje sodyboje/vienkiemyje ant Spėros ežero kranto (42 km. nuo Vilniaus, šalia Bartkuškio).

Seminaro tema „Daugiau nei tik svajojimas… AKIMIRKSNIO POVEIKIO METODAS – veiksmingas kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialo atrakinimas“.

„Besigilindama į įvairiausias realybės valdymo ir sąmoningo svajojimo technikas, bendraudama su mano paskaitų lankytojais, konsultuodama žmones norų ir tikslų išsigryninimo klausimais pastebėjau, kad šių technikų naudojimas lūkesčius pateisina toli gražu ne visada. Pastebėjau, kad dauguma žmonių, kad ir kaip aiškiai žino ko nori, kad ir kaip teisingai suformuluoja savo norą, tiki jo išsipildymo realumu, entuziastingai daro įkvėptus veiksmus tikslui pasiekti ir pan., bet norimo rezultato taip ir nesulaukia. Kodėl?

Ieškodama atsakymo į šį klausimą, susidūriau su tokiais faktoriais kaip: žmonių vidinės destruktyvios programos, neigiami ląstelių prisiminimai, riboti įsitikinimai, neigiamos ir užslopintos emocijų, nuolatinio streso padariniai, konfliktai tarp proto ir širdies, tarp logikos ir jausmų, „širdies reikalai“ ir kiti veiksniai, sąlygojami ankstesnių gyvenimiškų patirčių. Mūsų pasąmonė sklidina įvairiausių programų, kurios atsiranda ir kurias mes nešiojamės nuo pat mūsų būties pradžios, o nervų sistema pas daugumą visai praradusi pusiausvyrą, nes gyvename nuolatinėje kovoje arba bėgime. Visi šie faktoriai stipriai įtakoja mūsų mąstymą, riboja mūsų tikslų siekimą, stabdo, susargdina, netgi kartais apskritai mus sunaikina. Tai veda prie ateities, kuri yra labai nutolusi nuo Kūrėjo mums suteikto potencialo. Nesąmoningai pasirenkame tuos kelius, kurie atitinka mūsų lūkesčius, įsitikinimus bei vidines programas. Mūsų pačių ribotas mąstymas tampa savaime išsipildančiomis pranašystėmis. Kuo įtikime, tą ir gauname.

Šis suvokimas paskatino mane uoliai ieškoti įvairiausių metodų, kurie atrakintų kūno, sielos ir dvasios sveikatos potencialą, kurie įvykdytų mano pačios ir į mane pagalbos besikreipiančių žmonių fizinės bei emocinės sveikatos perversmą, kurie pažadintų „Vidinį gydytoją“, atstatytų autonominės nervų sistemos pusiausvyrą, padėtų kaip įmanoma greičiau ir efektyviau identifikuoti ir išvalyti visus tuos neigiamus veiksnius, kurie trukdo eiti pirmyn ir pakeisti juos naujomis programomis, kurios įgalintų laisvai judėti savo tikslų link ir juos įgyvendinti mums pačiu geriausiu būdų.

Labai džiaugiuosi, kad tokių metodų radau. Už tai nuoširdžiai dėkoju Dieviškumui ir Jo įkvėptiems šių metodų kūrėjams bei jų skleidėjams. Labai noriu šiais atradimais pasidalinti su Jumis. Tikiu, kad jų praktikavimas įgalins Jus pozityviai paveikti visus savo gyvenimo aspektus – fizinį, psichologinį ir dvasinį, padės Jums pasveikti, pasiekti gausą visose gyvenimo srityse, atskleisti meilę sau ir aplinkiniam pasauliui, atskleisti savo vidinį potencialą ir paversti savo gyvenimą tokiu, apie kokį svajojate.“ Gintarė Davainienė

Šio patyriminio seminaro metu sužinosite:

 • apie tikrai labai efektingus metodus, kurie leidžia apvalyti pasąmonę nuo destruktyvių programų, įsitikinimų, ląstelių atsiminimų, trukdančių Jums išpildyti savo svajones ir pasiekti užsibrėžtų tikslus;
 • Apie galimybę juos sujungti į vieną sistemą ir labai efektingai, lengvai ir naudingai pritaikyti praktiškai;
 • „Akimirksnio poveikio metodas“. Kaip jį praktikuoti ir kaip jo pagalba įveikti sveikatos negalavimus, nesėkmes ir santykių nesklandumus?;
 • Kaip atsiverti Dieviškumui, kad jis jus apvalytų, ištrintų visas destruktyvias programas ir negatyvius atsiminimus, trukdančius jums siekti savo tikslų Jums pačiu optimaliausiu būdu;
 • Kaip valyti destruktyvius ląstelių prisiminimus ir jų destruktyvius dažnius pakeisti sveikais, kad nervų sistema atgautų pusiausvyrą ir įjungtų imuninę sistemą („Vidinį gydytoją“), išsispręstų emocinės bei fizinės problemos;
 • Kaip pakankamai greitai ir efektingai įveikti fiziologinį (chronišką) stresą;
 • Sužinosite apie žaibišką ir efektyvų būdą kaip per 10 sekundžių įveikti kasdienį (momentinį) stresą;
 • Kaip transformuoti savo neigiamas mintis į tyrą MEILĘ;
 • Kaip sąmoningai, greitai ir efektingai pakeisti smegenų spinduliuojamą dažnį iš beta dažnio į alfa ir teta dažnius, kad įeiti į “aktyvaus ir kuriamojo intelekto“ būseną ir kurti savo ateitį iš Įkvėpimo.
 • aiškinsimės kaip aptikti problemų šaltinį, pasinaudojant širdies problemų testu;
 • kalbėsime apie EMOCINĮ NUSITEIKIMĄ, apie jo svarbą ir atliksime specialią meditaciją, skirtą emociniam nusiteikimui padidinti;
 • Supažindinsiu su keliomis technikomis, kurios padeda „išjungti“ vidinį kritiką, nuolatos mus stabdantį ir verčiantį viskuo abejoti. Kelios iš jų: SAVIHIPNOZĖ ir KONTROLIUOJAMOS KVAILYSTĖS METODAS („Savaime išsipildanti pranašystė“) – absurdo technika, kuri duoda stiprų mūsų vidinės energijos, kuri yra sukaustyta mūsų vidinėmis taisyklėmis, nuostatomis ir kompleksais, išlaisvinimą;
 • Seminaro metu atliksime labai veiksmingą atleidimo ritualą ir ypatingą meditaciją, kuri Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir čia pat padirbėti su negatyviais įvykiais, stabdančiais Jūsų svajonės išsipildymą. Jūsų energetinių laukų dažnio pakėlimas yra vienas iš veiksmingiausių būdų „paleisti“ senus negatyvius potyrius ir pradėti traukti į savo gyvenimą žmones, įvykius ir visą, kas yra su aukštesnėmis vibracijomis bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Seminaro metu bus pateikta realių, gyvenimiškų, įkvepiančių, pamokančių, veiksmingų tiek asmeninių, tiek kitų žmonių svajonių išsipildymo pavyzdžių. Vienas geriausių būdų mokytis – tai mokytis iš pavyzdžių.

 Jei norite pagauti sėkmę ir išnaudoti savo įgimtą Dievišką potencialą, turite permąstyti ir, jei reikia, pakeisti savo įsitikinimus bei valyti neigiamus ląstelių atsiminimus. Pokyčiai yra visada įmanomi, nes per tam tikrą laiką galima išsiugdyti bet kokį gebėjimą – tereikia atrasti veiksmingiausią strategiją ir paversti ją nauju įpročiu.

Seminarą veda:

Gintarė Davainienė

Gintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir REIKI praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.dreamer.lt

Būtina išankstinė registracija el.p.: [email protected] arba tel. 8-698-00058.

Seminaro kaina – 49 eurai. Būtinas rezervacijos mokestis – 25 eurai. Banko sąskaitos numerį atsiųsime el. paštu visiems užsiregistravusiems.

Į seminaro kainą įeina: vegetariniai pietūs ir pirties (esančios ant ežero kranto) malonumai.

Dėmesio! Atvykimas į sodybą savarankiškas. Dėl važiavimo galima bus jungtis po kelis žmones į ekipažus, kai bus pilna dalyvių registracija.

Atvykite! Turėsite nuostabų, Jums naudingą laiką šaunioje moterų bendrijoje ir nuostabiame gamtos kampelyje.