+37069800058

Vienos dienos stovykla moterims „Tobulos partnerystės link…“

Vienos dienos stovykla moterims „Tobulos partnerystės link…“

Vienos dienos stovykla moterims „Tobulos partnerystės link…“

Vienos dienos stovykla vyks 2016 m. rugsėjo 10 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 21.00 val. puikioje sodyboje-vienkemyje prie Spėros ežero (37 km. nuo Vilniaus, šalia Bartkuškio).

Seminarą ves lektorės MILDA SABIENĖ ir GINTARĖ DAVAINIENĖ

Maloniai kviečiame moteris į patyriminį seminarą/vienos dienos stovyklą „Tobulos partnerystės link…“ nuostabiame gamtos prieglobstyje, sodyboje ant Spėros ežero kranto.

Dauguma mūsų, galvodamos apie partnerystę ar santuoką, norime, kad mūsų gyvenimas vyktųpagal formulę “ilgai ir laimingai”. Nuo jaunystės ieškome TO savo idealo ir svajojame apie tobulą partnerystę. Svajojame, ieškome, bet ar tikime, kad galime tai pasiekti ir tai išlaikyti?

Daugumai gali iškilti klausimas – „Ar toks reiškinys, kaip „Tobula partnerystė“ iš viso yra įmanomas?“ Atsakome: „Viskas yra įmanoma, kai labai to nori ir tiki, kad tai tikrai yra įmanoma“. Viskas priklauso nuo Jūsų galvoje vyraujančių minčių ir juos sąlygojančių jausmų bei veiksmų. Primename, kad ieškant svajonių partnerio ir svajojant apie mylimą žmogų, veikia tie patys Visatos dėsniai, kurie skelbia – kad gauname tai, apie ką nuolatos galvojame. 

Jeigu norime sukurti, sustiprinti ar pagerinti santuoką/partnerystę, turime žinoti kokie dėsniai valdo santykius ir juos naudoti. Turime išsigryninti kokie veiksmai griauna santykius ir pakeisti juos į tuos, kurie kuria. Santuoka ar partnerystė yra ta vieta, kur mes mokomės pažinti save ir partnerį, mokomės mylėti bei priimti save ir kitą žmogų.

Šis patyriminis seminaras/vienos dienos stovykla skirta – vienišoms moterims, siekiančioms susirasti tinkamiausią partnerį, partnerystėje jau esančioms moterims, siekiančioms patobulinti tarpusavio santykius bei visoms moterims, siekiančioms suvokti kas yra tobula partnerystė ir kokia jos esmė, kokie dėsniai ją veikia, norinčioms kurti ir puoselėti darnius šeiminius santykius bei gyventi abipusėje meilėje, džiaugsme ir harmonijoje. Norinčioms savo svajonę paversti realybe.

Seminaro teorinės dalies metu nagrinėsime:

 • Kaip sukurti stiprią ir darnią partnerystę? Kaip pasirinkti TĄ žmogų?
 • Kokios yra meilės ir santuokos paslaptys?
 • Kodėl skyrybos daugeliu atveju prasideda vos susituokus?
 • Kaip puoselėti meilę ir pagarbą santykiuose? Kaip džiaugtis buvimu kartu?
 • Ar tikrai meilė trunka tik 3 metus?
 • Kaip įveikti tarpusavio supratimo sunkumus?
 • Kas už ką atsakingas santykiuose?
 • Kaip patirti intymumą ir trokštamą meilę?

Seminaro praktinės dalies metu:

  • Turėsite kuo aiškiau suformuoti savo norą bei detaliai jį užsirašyti;
  • Savo svajonę sukurti tobulą partnerystę paversite konkretizuotu noru, pritaikydami specialią „21-ieno žingsnio psichotechnologiją“;
  • Aiškinsitės ko gi iš tiesų norite. Išsigryninsite ar tame Jūsų nore nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite;
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar svajonė Jums priimtina, tinkama ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien;
  • Atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį;
  • Padirbėsite su savo svajone ir sąmoningai padidinsite jos išsipildymo tikimybę. Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų svajonė pagaliau taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš atvykstant į šį seminarą yra būtiną atlikti namų darbą – kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą apie tobulą partnerystę ir ant popieriaus lapo jį kuo konkrečiau užsirašyti. Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šį savo norą išgryninti.

Seminarą veda:

 

MildaMilda Sabienė – lektorė, mokymų trenerė, asmeninių pokyčių konsultantė, finansų planavimo specialistė, sertifikuota NLP ir Theta-healing praktikė. Turi 20 metų įmonių kūrimo ir valdymo, tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Sukūrė ir išvystė ne vieną prekės ženklą, tarp kurių – PC “Mandarinas”, “LivIn”. Sritys: įmonių ir organizacijų valdymas, pardavimai ir rinkodara, komunikacija, organizacijų vystymas ir ugdymas, lyderystė. Šiuo metu nepriklausoma konsultantė, asmeninių pokyčių ekspertė, kartu su Studija365 organizuoja potyrių keliones į Balio salą, taip pat rengia vadovų mokymus ir potyrių stovyklas paaugliams, veda 4 grupines savęs pažinimo grupes moterims “Veiklių moterų ratas”, skaito paskaitas, veda seminarus ir dirba individualiai. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.mildasabiene.com

 

Gintarė DavainienėGintarė Davainienė – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera“) ir „Attract Your Dreams“ (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing“) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas“ vadovė, sertifikuota NLP, „ThetaHealing“ ir REIKI praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį. Apie lektorę ir jos veiklą plačiau: www.dreamer.lt

 

Vienos dienos seminaras vyks 2o16 m. rugsėjo 10 d. (šeštadienį) nuo 10.00 iki 21.00 val. puikioje sodyboje-vienkemyje prie Speros ežero (37 km. nuo Vilniaus, šalia Bartkuškio).

Seminaro kaina – 59 eurai. Būtinas rezervacijos mokestis – 25 eurai. Banko sąskaitos numerį atsiųsime el. paštu visiems užsiregistravusiems.

Į seminaro kainą įeina: vegetariniai pietūs ir pirties (esančios ant ežero kranto) malonumai.

Dėmesio! Atvykimas į sodybą savarankiškas.

Atvykite! Turėsite nuostabų, Jums naudingą laiką šaunioje moterų bendrijoje ir nuostabiame gamtos kampelyje.