D.Treigienės paskaita „Vasaros pradžios augalai. Slaptas augalų poveikis kūnui ir emocijoms“

D.Treigienės paskaita „Vasaros pradžios augalai. Slaptas augalų poveikis kūnui ir emocijoms“

D.Treigienės paskaita „Vasaros pradžios augalai. Slaptas augalų poveikis kūnui ir emocijoms“

Praktinė paskaita vyks 2017 m. birželio 12 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į lektorės Dalios Treigienės praktinę paskaitą „Vasaros pradžios augalai. Slaptas augalų poveikis kūnui ir emocijoms.“

Susitikime kalbėsime apie ankstyvos vasaros magiją ir ypatingas lietuviškų augalų galias. Geriau pažinsime ne tik augalus, bet ir save. Įminsime paslaptis, kurias pasitelkusios moterys atskleidžia savo nepakartojamą moteriškumą, o vyrai – vyriškumą. Mokysimės būti sveiki, kūrybingi, įdomūs sau ir kitiems.

RENGINIO METU SUŽINOSITE:
– kuo ypatingi vasaros pradžios augalai ir kokios emocijos šiuo laiku mus užvaldo;

– kokios vasaros pradžios augalų magiškos galios;

– kaip šie augalai gydo ir stiprina kūną ir sielą;

– kokius naminius vaistus iš jų ruošiame;

– kokios yra augalų rinkimo taisyklės (Mėnulio kalendorius ir kt.).

PRAKTINĖJE DALYJE susipažinsite su unikalia atpalaiduojančio vibroakustinio masažo lazdelėmis technika. Išmoksite ir išbandysite, o ateityje įvaldysite.

TAIP PAT: Renginio metu galėsite leidėjo kaina įsigyti D. Treigienės knygas „Lietuviškų augalų galios. 22 didžiai stebuklingi“ ir „Augalų Taro“ su magiškų kortų rinkiniu, skirtu geresniam lietuviškų augalų pažinimui, meditacijai, savianalizei bei atsakymų į įvairius klausimus paieškai, ir jos gaminių grožiui ir sveikatai.

Dalia Treigiene

APIE LEKTORĘ: dr. Dalia Treigienė – lietuviškų augalų žiniuonė, nuostabių knygų apie augalus autorė, sveikos gyvensenos ir senųjų žmogaus pažinimo bei sveikatinimosi būdų propaguotoja.

 

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.