B.Kaleckaitės paskaita „Geštalto požiūris – apie ką mūsų sapnai?“

B.Kaleckaitės paskaita „Geštalto požiūris – apie ką mūsų sapnai?“

B.Kaleckaitės paskaita „Geštalto požiūris – apie ką mūsų sapnai?“

Praktinė paskaita vyks 2017 m. birželio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 18 iki 20 val., „Indiškos Reiki mokykloje“, adresu Kalvarijų g. 24A, B korpusas, 201 („Ibrahimo pasažas“), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame sertifikuotos geštalto terapeutės Brigitos Kaleckaitės praktinę paskaitą „Geštalto požiūris – apie ką mūsų sapnai?“

Žinoma, kad vienas žymiausių siurrealizmo atstovų – Salvadoras Dali – savo šedevrus kūrė remdamasis savo sapnais. O daugelis mokslininkų rasdavo atsakymą į savo klausimus irgi sapnuose. Įdomu, tiesa?

Kiekvienas mūsų kaip ir Dali kas naktį sapnuojame, tik deja, ne visuomet prisimename! Vieni sapnai nublanksta sulig aušra, kiti – lieka su mumis visai dienai, dar kiti – kartojasi ar lydi mus visą gyvenimą… Apie ką mūsų sapnai? Ką jie mums gali pasakyti? Kaip juos išgirsti? Kaip panaudoti?

Kviečiame jus į teorinį – praktinį sapnų analizės užsiėmimą!

Sapnų analizė yra vienas populiariausių psichoterapijoje taikomų metodų, kurį kiekvienas gali išmokti taikyti savo kasdieniame gyvenime. Yra labai daug psichoterapijos krypčių, kaip analizuoti sapnus. O mes jus kviečiame pažvelgti į savo sapnus per geštalto požiūrio prizmę.

Šioje paskaitoje sužinosite, kodėl verta analizuoti ir suprasti tai, ką sapnuojame. Kalbėsime apie sapnų reikšmę ir darbą su sapnais taikant geštalto terapijos principus. Kalbėsime apie tai, kaip geštalto terapijoje mes analizuojame sapnus ir pateiksime klasikinį F.Perlzo sapnų analizės metodą. Bus galimybė tiesiogiai pamatyti geštalto terapeuto darbą su sapnu bei praktiškai išnagrinėti savo sapną.

Brigita KaleckaitePaskaitą skaitys lektorė BRIGITA KALECKAITĖ – Europos psichoterapijos asociacijoje sertifikuota geštalto terapeutė, supervizorė, Europos geštalto terapijos asociacijos narė. Brigita užsiima individualia psichoterapine praktika, veda mokymus apie geštalto terapiją Vilniaus, Rygos, Minsko ir Tbilisi geštalto institutuose, veda įvairius (ne tik geštalto terapijos) mokymus Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Baltarusijoje, Rusijoje ir Gruzijoje.

 

 

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.