A. Vilutytės praktinė paskaita „Apie įtaigų kalbėjimą ir kalbėjimo lavinimą“

A. Vilutytės praktinė paskaita „Apie įtaigų kalbėjimą ir kalbėjimo lavinimą“

A. Vilutytės praktinė paskaita „Apie įtaigų kalbėjimą ir kalbėjimo lavinimą“

Praktinė paskaita vyks 2017 m. birželio 5 d. (pirmadienį) nuo 18 iki 20 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Kviečiame Jus į praktinę paskaitą „Apie įtaigų kalbėjimą ir kalbėjimo lavinimą“, kurią ves Lietuvos muzikos ir teatro akademijos scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja, aktorė Aldona Vilutytė.

ŠIOS PASKAITOS METU:

  • KALBĖSIME APIE KVĖPAVIMĄ, BALSĄ, TARTĮ, MINČIŲ FORMULAVIMĄ, KŪNO KALBĄ BEI STRESĄ.
  • Plačiau nagrinėsime kiekvieną iš šių elementų, jų struktūrą, dažniausiai pasitaikančias problemas, pateikiant būdus kaip jas įveikti ir įvardinant jų svarbą  mūsų klabėjimui.
  • Bus mokoma daug pratimų, padėsiančių valdyti stresą, sureguliuoti kvėpavimą, raiškiai kalbėti, aiškiai formuluoti mintis.
  • Taip pat darysime pratimus, kurių dėka sustiprinus kalbėjimo aparto raumenis, pajungus rezonatorius, balsas tampa stipresnis, spalvingesnis, įdomesnis bei įtaigesnis, lengviau pasiekia adresatą išvengiant rėkimo, užkimimo, balso dingimo ir kitų galimų problemų.
  • Nagrinėsime kaip tvarkytis su baime ir stresu, drebančiu balsu ir kūnu, trūkinėjančiomis mintimis, nuobodžiu monotonišku kalbėjimu bei teksto užmiršimu.

Aldona VilutyteApie lektorę: Aldona Vilutytė   aktorė, nuo 1997 m. kurianti vaidmenis „Keistuolių teatras“, „Atviro ratas“, „No theatre“, „Idio teatras“ įvairiuose spektakliuose.  Nuo 2010 m. dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje scenos kalbą ir vaidybą. Veda paskaitas ir seminarus balso valdymo, viešo kalbėjimo, kūrybinio darbo kolektyvuose temomis. Nuo 1998 m. dubliuoja ir garsina filmus įvairiose Lietuvos televizijose, vedė radijo laidas, filmuojasi televizijos ir kino filmuose, garsina audio knygas.

 

Paskaitos kaina – 15 eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.