Teorinė Irinos Ždan paskaita „DAO praktikos moterims“

Teorinė Irinos Ždan paskaita „DAO praktikos moterims“

Teorinė Irinos Ždan paskaita „DAO praktikos moterims“

Paskaita vyks 2017 m. gegužės 29 d. (pirmadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje. Dėmesio! Paskaita vyks rusų kalba.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Jeigu jaučiate nuovargį, energijos stoką, norite išmokti pilnai atsipalaiduoti, pripildyti save moteriška energija, išjungti protą ir įjungti kūną, pažadinti savo vidinę moterį, įsižeminti ir susipažinti su puikiomis ir labai veiksmingomis bei naudingomis moteriškomis praktikomis, tuomet kviečiame į Jus, mielos moterys, į teorinę Irinos Ždan paskaitą „DAO praktikos moterims“.

Moteriškos Dao praktikos skirtos: atjauninti kūną, harmonizuoti seksualinius santykius harmonizavimui, atgauti ramu pasitikėjimą savimi ir gyvenimu, skleidžiasi vidinis moters grožis, kuris spinduliuojamas į aplinką, sustiprinti ir padidinti cirkuliacija seksualinės gyvybinės energijos.
Seksualumas – neatskiriama moteriškumo dalis. Per seksualumą moteris atveria ir vysto savyje šias savybes: drąsą, miklumą, atvirumą, užtikrintumą, pasitikėjimą savimi, bei pajungia jas visose savo gyvenimo sferose. Būtent per seksualumą ateina gyvenimo pilnatvės, laimės, laisvės, pasitenkinimo jausmas.

Šios teorinės paskaitos metu Jūs sužinosite apie:
– Moteriškos ir vyriškos energijų struktūros ypatumus bei pagrindinius skirtumus.
– Sakralinis moteriškos energijos centras: kur jis yra ir kaip su juo užmegzti kontaktą.
– Ką moteriai reiškia negalvoti protu, o jausti širdimi, kaip patekti į šią būseną.
– Moteriškos tėkmės būsena. Kaip ją pasiekti?
Kaip išmokti gyventi harmonijoje su savo moteriškomis energijomis ir teisingai jomis dalintis su aplinkiniu pasauliu. Koks yra sėkmingų santykių su vyru pagrindas.
– Kaip susigrąžinti ir atverti savo moterišką prigimtį.

P.S. Atsiradus grupei norinčių, bus organizuojamas praktiniai dao užsiėmimai moterims (rusų kalba).

Irina Zdan

Paskaitą skaitys lektorė Irina Ždan – moteriškų energetininių ir Dao technikų praktikė. Visatos įstatymų pažinimo ir sveiko, gamtinio gyvenimo būdo šalininkė. „Likimo Matricos metodo“ konsultantė. Sertifikuota meistrė bioenergoterapeutų mokyklos “Путь к себе (Kelias į save)”. Irina apie save: „Lietuva – yra mano gimtinė, bet ilgą laiką aš gyvenau už jos ribų, giliai ir su visišku atsidavimu tyrinėjau bioenergiją, kūno ir dvasines praktikas, realų gydymą džiaugsmingam ir laimingam  žmogaus gyvenimui. Radusi žinių ir patirties turiu galimybių padėti kitiems. Būdama palydovu jaučiu didelę laimę ir garbę padėdama žmonėms jų kelyje į harmoningą gyvenimą.“

Renginio kaina – 12 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

 Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.