Daivos Vietrinienės paskaita „PSICHOLOGINIAI ASMENYBĖS VYSTYMOSI LYGIAI (PAGAL ENEAGRAMOS MODELĮ)“

Daivos Vietrinienės paskaita „PSICHOLOGINIAI ASMENYBĖS VYSTYMOSI LYGIAI (PAGAL ENEAGRAMOS MODELĮ)“

Daivos Vietrinienės paskaita „PSICHOLOGINIAI ASMENYBĖS VYSTYMOSI LYGIAI (PAGAL ENEAGRAMOS MODELĮ)“

Paskaita vyks 2017 m. gegužės 30 d. (antradienį) nuo 18.00 iki 20.30 val., adresu Saltoniškių 58 (Žvėryne), 216 salėje (Vilniaus kolegijos pastato II aukšte), Vilniuje.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

PSICHOLOGINIAI ASMENYBĖS VYSTYMOSI LYGIAI (PAGAL ENEAGRAMOS MODELĮ)

Be galo įdomi, intriguojanti ir informatyvi tema apie kiekvienam asmenybės tipui būdingus 9 psichologinius vystymosi lygius, kurie parodo, kaip mes tapatiname save su savo asmenybės struktūra – su savo Ego. Kaip mes galime augti arba regresuoti.

Vystymosi lygių teorijos esmė ta, kad kiekvienas Eneagramos tipas turi įgimtas, natūralias savybes, kurios daugiau ar mažiau slepiasi po pagrindinėmis baimėmis, būdingomis kiekvienam tipui. Vystymosi lygių pagalba galime labai aiškiai suprasti, kaip vystosi, auga ir degraduoja kiekvieno tipo atstovas, nuspėti vieno ar kito žmogaus elgesį arba pamatyti , kad  vystymosi lygiai tampa žmogaus mentalinės ir emocinės sveikatos indikatoriais.

Lygiai padeda nustatyti, kaip stipriai žmogus identifikuojasi su savo Ego, t.y. kaip stipriai veikia jo gynybinės savybės ir kiek žmogus yra laisvas ir atviras.

Bet kokiam tipui leidžiantis lygiais žemyn dauguma būdingų tam tipui charakteristikų keičiasi į joms priešingas.

Mes nesame pasmerkti visam laikui pasilikti tame lygyje, kuris šiuo metu tarnauja mums kaip ,,pagrindas“. Mes galime vystytis, integruodami vidinius konfliktus, keisdami savo mąstymo būdus, analizuodami savo baimes. Gerindami ryšį su savo tikrąja prigimtimi, mes galime savo ,,pagrindą“ kelti į aukštesnį lygį.

Augant vystymosi lygiui didėja asmenybės vientisumas. Kuo aukštesnis žmogaus išsivystymo lygis, tuo mažiau jis turi baimių ir poreikio ginti save.  Kuo aukštesnis žmogaus išsivystymo lygis, tuo stipresnė jo asmeninė energija ir meilė sau ir kitiems.

Ateikite ir sužinokite, kuo skiriasi žmogaus mąstymas, elgesys, bendravimas skirtinguose vystymosi lygiuose. Kaip jie įtakoja žmogaus progresą arba degradaciją.

Daiva VietrinienePaskaita skaitys DAIVA VIETRINIENĖ – viena pirmųjų sertifikuotų Eneagramos trenerių Lietuvoje, 7 metus organizuoja ir veda šiuos seminarus visoje Lietuvoje ir už jos ribų bei kasmet tobulinasi ir studijuoja Eneagramos sistemą pas garsiausius pasaulio Eneagramos mokytojus ir tyrinėtojus, tokius kaip: Klaudijo Narancho(psichologinio Eneagramos modelio autorius, mokslininkas), Russ‘a Hadson‘a, Helen‘a Makani, Franc de Bua Santi ir kt. ENEAGRAMOS AKADEMIJOS Lietuvoje steigėja, www.eneagramosakademija.lt

  • Aukštasis pedagoginis humanitarinis išsilavinimas,
  • Lietuvos žurnalistikos centras, “Ryšių su visuomene ir atstovo spaudai profesinės studijos“,
  • Santk Peterburgo coachingo instituto vadovų-mokytojų ir mokymo trenerių studijos,
  • sertifikuota koučingo specialistė (Coaching development, Anglija),
  • sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Professional Master Coach, sertifikuota NLP trenerė – ICTA Trainer of NLP,
  • sertifikuota verslo vadybos trenerė – International Coaches Union Business Trainer,
  • sertifikuota ICTA (International Coach and Trainer Association) Eneagramos trenerė,
  • Daugiapakopė SAT programa (prof. K.Narancho mokymų programa),
  • Studijuoja Geštalto psichologiją bei kūno terapiją.

Renginio kaina – 15 Eur. Apmokėjimas grynais prieš pat renginį.

REGISTRACIJA Į RENGINĮ >>>

Dėmesio! Registruojantis el. paštu prašome nurodyti mob. tel. numerį. Renginio dieną prašome registruotis telefonu 8-698-00058. Labai prašome Jūsų registruotis atsakingai ir informuoti kaip įmanoma anksčiau, jei užsiregistravote, bet atvykti į paskaitą nebegalite.

Laukiame visų norinčių pasisemti naudingų žinių ir maloniai pabendrauti.